Özel Elitpark Hastanesi

AK PARTİ İL BAŞKANI YUSUF AHLATCI ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE BULUŞTU

Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı 31 Mart yerel seçimleri kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gündüz esnaf ziyaretleri ve çeşitli toplantılara katılan Ahlatcı, akşamları ise Kıraathane ve ev ziyaretleriyle yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdürüyor. Katıldığı ev ziyaretlerinde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Ahlatcı, geçtiğimiz günlerde de Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Fatih Temur ile birlikte Hitit üniversitesinde eğitim ve öğrenim hayatına devam eden gençlerin öğrenci evine misafir oldu. Samimi bir sohbetin gerçekleştiği ziyarette gençlerin üniversite ve şehre dair istek ve taleplerini dinleyen Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı gençlere hitaben;

Seyyare Güzellik Merkezi

“Her biri birbirinden kıymetli öğrenci kardeşlerim hepiniz Türkiye’nin en güzel üniversitelerinden bir tanesi olan Hitit Üniversitesinde eğitim hayatına devam ediyorsunuz. Bizim en çok önem verdiğimiz konuların başında tabiki gençler yani sizler geliyorsunuz. Bizler bu görevlerde sizler için bulunuyoruz ve tüm gücümüzü sizler için sarfediyoruz. Burada gerek üniversitemize dair gerek şehrimize dair en ufak bir sıkıntı yaşamanızı istemeyiz. Benden bir isteğiniz olduğunda telefonum 24 saat açık. Her zaman ulaşabilirsiniz. Bizlerde 31 Mart Yerel Seçimlerinde en güçlü desteği sizlerden bekliyoruz” diyerek gençlerin her zaman yanında olduğunu ve desteklerine talip olduklarını belirten Ahlatcı üniversiteli gençlerle öğrencilik yıllarına ait anılarını da paylaştı. Özellikle Ahlatcı’nın üniversite yıllarında yaşadığı anıları gençler tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Program Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı’nın gençlerden yerel seçimlerde güçlü bir destek sözü almasının ardından öğrenci evindeki gençlere hediye takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekinmesiyle son buldu.

Çorumgaz
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. Ali Timur ;

    Allah size edep ahlak, ırz namus hassasiyeti nasip etsin. %80 i erkek bir ortamda (hepsi evlilik çağında) aralarında mahremiyet bulunmayan bu gençleri aynı yerde topluyorsunuz. Ve siz Muhafazakar bir partinin il temsilcisi oluyorsunuz. Ahlak deyince aklına sadece kelimelerdeki nezaketsizlik gelenlere yazıklar olsun. Benim inandığım dinde erkeklerle kadınlar arasında mahremiyet çizgileri vardır. Bu çizgileri çiğneyenleri Rabbime şikayet ediyorum. Bunları insanların gözünün önünden kaldırsın. Tüm makamlar aynı zamanda temsil makamıdır. Temsil makamına İslamı en doğru kim yaşıyorsa onları getirsin. Bunlar gibi marka müslümanlarını başımızdan alsın. Amin.
    (Bu yazıyı okuyupta yayımlamayan bu vebale ortaktır. )

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı