HLT Tente

AK PARTİ ÇÖPLÜ SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Exper Yaptır

AK Parti Çorum İl Başkanlığı Çöplü Mahallesi Çınar Sokak Günaydın Apartmanı No: 3/B’de bulunan Seçim Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.

Parti teşkilatının yoğun ilgi gösterdiği Çöplü Seçim Bürosu’nun açılışına AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, Milletvekili adayları Erol Kavuncu, Serap Yıldırım AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Başkanı Meryem Demir, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve parti yöneticileri katıldı.

Açılışta konuşan AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde partisinin kaybetmesi durumunda 16 yılda yapılan bütün kazanımların kaybedileceğini bunun içinde kapı kapı gezmeleri gerektiğini söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kamu Kurum Müdürlerinin ve sendikacıların yoğun katılım gösterdiği açılışta konuşan Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ise, geçmişi çabuk unutan bir millet olduğumuzdan bahsederek, 2002 AK Parti iktidarın önce Türkiye’de nelerin yaşandığının gençlere anlatılması gerektiğini ifade etti.

AK Parti Çorum milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, Ulukavak Mahallesinin başka bir güzel olduğunu belirterek, her seçim olduğu gibi 24 Haziran’da yapılacak olan seçiminde başka bir önemi olduğunu ve 100 yılın seçimi olduğuna vurgu yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından Çöplü Mahallesi Seçim Bürosu’nun açılışı yapıldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı