HLT Tente

AHİLİK ESNAF KOMİSYONU’NDAN BAŞKAN GÜR’E KUTLAMA ZİYARETİ

Exper Yaptır

Çorum AK Parti Ana Kademe İl Yönetimine bağlı Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri ÇESOB’u ziyaret etti.

Kazım Sırımsı önderliğinde gerçekleştirilen ziyarete komisyon üyesi Ahmet Bayraklı ile Bakkallar ve Bayiler Odası Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Davut Bardakçı da eşlik etti.

Ziyarette Birlik Başkanı Recep Gür’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri, Başkan Gür’e yeni görevinde başarı dilediler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Küçük esnafın içinde bulunduğu sorunların tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu ziyarette konuşan komisyon üyeleri, AK Parti hükümetinin küçük esnafa değer verdiğini ve parti olarak her zaman esnaf ve sanatkarların yanında olmaya devam edeceklerini söylediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Recep Gür ise, AK Parti İl Başkanlığı bünyesinde Ahilik Esnaf Komisyonu gibi bir birimin olmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Birlikte çalışmaktan da her zaman onur duyacağını söyledi.

Ziyarette ÇESOB Başkan Vekili Erdal Kolaylı, ÇESOB Yönetim Kurulu üyesi Nesimi Özkubat ile Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer de hazır bulundu.

 

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı