EHM Grup

“ABDÜLHAMİT DÜŞMANLARI ERDOĞAN’I İSTEMİYOR”

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, “100 sene önce Abdülhamid Han’ı kimler devirmek istiyorsa bugün de onların torunları, yandaşları, yoldaşları Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyor.” dedi.

Sorgun, kentteki bir otelde gerçekleştirilen partisinin İl Kadın Kollarının 5. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, 10 Şubat’ın Sultan Abdülhamid Han’ın vefatının 100’üncü yılı olduğunu hatırlattı.

Seyyare Güzellik Merkezi

100 sene evvel Abdülhamid Han neler yapmışsa bugün de Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi aynı şeylerin yapıldığını ifade eden Sorgun, “100 sene önce Abdülhamid Han’ı kimler devirmek istiyorsa bugün de onların torunları, yandaşları, yoldaşları Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyor.” diye konuştu.

Abdülhamid Han’ın 100 yıl önce İstanbul’dan Hicaz’a, Bağdat’a demiryolu, hastaneler, tarım ve sanayi mektepleri, sulama projeleri ve sağlık yatırımları yaptığını anlatan Sorgun, buna rağmen İttihat ve Terakkicilerin 1908’de onu tahttan indirdiklerini, 5 sene sonra da Osmanlı’nın darmadağın olduğunu belirtti.

Bugün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üniversite, hastane, yol, baraj ve daha sayamayacağı birçok hizmeti gerçekleştirdiğine dikkati çeken Sorgun, “Onlar yine Türkiye’yi tuz buz etmek istiyor ancak Allah’ın izniyle önümüzde Recep Tayyip Erdoğan, arkamızda bu millet olduktan sonra sırtımız yere getirilemeyecek, ezanımız dinmeyecek, bayrağımız da inmeyecektir.” diye konuştu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı