EHM Grup

41 ADET KURBAN AFRİN’E GÖNDERİLDİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Kurban kesimi nedeniyle birlik bahçesinde tören düzenlendi. Törene, Vali Necmeddin Kılıç, Belediye Başkanı Zeki Gül, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, AK Parti yöneticileri, oda başkanları ve esnaflar katıldı.

Törende konuşan Çorum Esnaf ve Sanatlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç, Türkiye Cumhuriyeti devletinin güçlü olduğunu belirterek, “Bizim bu katkımız belki de bir tüy tanesi. Ancak amacımız ufakta olsa bir katkı sağlamaktı. Bize destek olan muhtarlarımız, oda başkanlarımız, esnaflarımızdan Allah razı olsun.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül de, devletimizin gücünü, milletin desteğini bildiklerini belirterek, Çorum’daki esnafların polisin, askerin yanında olmasının kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Vali Necmettin Kılıç ise, medeniyetimizin kültür köklerinin rahat yatağında ölmek yerine cenk meydanlarında kaza meydanlarında ömür tüketmeyi emrettiğini belirterek, “Dedelerimizden atalarımızdan bize ulaşan bu özelliğimizi de şuan Türkiye çapında yaşandığını görmek ayrı bir mutluluk vesilesidir. Eğer bir yerde bir gaza varsa ordumuz gaza meydanlarında yaşlımız gencimiz orda olmak isteriz” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı