EHM Grup

372 İŞYERİ İÇİN ÇALIŞMALAR HIZLI BAŞLADI

Exper Yaptır Yeni Banner

Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun, “Metrekaresini 500 TL’den değil, 700 TL’den yapsınlar, ben bu işi onlara devretmeye hazırım” diyerek, iddialı konuştu.

S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından Çorum-Ankara yolu ve Küçük Sanayi Sitesi ile bağlantılı Yaydiğin Köyü civarında yapımına başlanan 372 işyerinde hafriyat çalışması hızlı başladı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun, beraberinde Kooperatif ve Oto Tamirciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Uzun, burada yaptığı açıklamada, esnafa verdikleri sözleri bugüne kadar nasıl tuttularsa bundan sonra da tutmaya devam ettiklerini söyledi.

İnşaat alanında şantiyenin de temelinin atıldığını ve hafriyat çalışmalarına başlandığını vurgulayan Necmettin Uzun, hava koşullarının elverdiği sürece çalışmaların aralıksız devam edeceğini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak’ta AK Parti İl Kongresi için Çorum’a geleceğini hatırlatan Uzun, “İnşallah milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve siyasi parti il başkanımız da uygun görürlerse Sayın Cumhurbaşkanımızdan işyerlerinin temelini atması için ricada bulunacağız. İnşallah o gün geldiğinde burada bir bayram havası yaşanacaktır” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı