Exper Yaptır

31 MART SEÇİMLERİ ADETA BİR KURTULUŞ SAVAŞI

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Gülabibey Mahalle Danışma Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Çarşamba günü kentteki bir düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, parti yöneticileri, teşkilat üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Divan heyetinin oluşturulmasıyla başlayan toplantının divan başkanlığını Adem Mert yaptı. Divan üyeliklerini ise Sebahattin Yalçın, Ömer Köçen, Tuba Kaman, Osman Çollu yaptı.

Toplantıda ilk olarak sahneye çıkan , AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, katılan partilileri selamladı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, yaptı.
Akar’ın konuşmasının ardından kürsüye Milletvekili Erol Kavuncu, çıktı.

Mart’ta yapılacak seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten Aşgın, “Memleketin geri dönüşü hep yerel seçimlerden önce olmuştur. Eğer Recep Tayyip Erdoğan, kutlu yürüyüşünü güçlü bir şekilde devam ettirsin diyorsak, 31 Mart’ı adeta bir Kurtuluş Savaşı düşünmek zorundayız” ifadelerini kullandı.

Aşgın’ın ardından kürsüye AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya, çıktı. Çorum’un her seçimde AK Parti’yi anladığını dile getiren Kaya, girmedik kapı, çalmadık zil bırakmayacaklarını söyledi.
AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan da Türkiye’ye karşı oynanan oyunların son bulmayacağını ifade etti.

Ceylan’ın konuşmasının ardından toplantı sona erdi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı