Exper Yaptır

30 KİŞİLİK MÜLTECİ GURUBU OKUL BASTI

Gazi Paşa İlkokulu ve Yeniyol Mahalle Muhtarlığı önünde yabancı uyruklu oldukları öğrenilen 4 kişi hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, okul önüne gelen ve yabancı uyruklu oldukları öğrenilen kalabalık bir grup ilk önce okul öğrencilerine saldırmaya çalıştı.

Velilerin ve okul yöneticilerinin okul önünden uzaklaştırdıkları kalabalık grup ardından kendilerini bölgeden uzaklaştırmaya çalışan Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray’a saldırdı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ellerinde bulunan kesici aletler ile muhtara saldıran grup, çevrede bulunan vatandaşların müdahalesi sonucu olay yerinden hızla uzaklaştı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken veliler ve öğrenciler sık sık yabancı uyruklu kişilerin olay çıkarmasından şikayetçi oldu.

Polislere saldırganların eşgalleri hakkında bilgiler veren okul yönetimi ile muhtar ve veliler zanlılardan şikayetçi olduklarını söylediler. Polis zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...
3 Yorum
  1. Öğrenci velisi ;

    Geçen yıl,vali başkanlığında okul içerisinde halk günü düzenlenmişti.Bir bayan veli,çocuğunun dövülmesinden dolayı tepkiliydi.Tedbir alınmasını istedi.Vali veliyi sakinleştirmeye çalıştı.Bir yıl sonra benzer bir durum var.Onlar bizim misafirimiz,emanet sözleri söylemekten ziyade tedbir almak gerekiyor.Okul bahçesinde sürekli polis ekibi bulundurmak,okul giriş ve çıkış saatlerinde çevrede daha çok sayıda güvenlik görevlisi bulundurmak en basit alınması mümkün tedbirdir ve caydırıcıdır.Bu yaşananlardan sonra tedbir alınmazsa,öğrenciler ve veliler aleyhine gelişebilecek olayların sorumlusu ilin yöneticileri olacaktır.

  2. Anonim ;

    Allah a sığınıp anasını aglatacan bu şerefsizler in 2. Sınıf vatandaş olduk başka hiç birşey degil

  3. Çorum ;

    BÜTÜN SURİYELİLERİN GEÇMİŞİNİ GONDİKLEYİM ONUN BUNUN ÇOCUKLARI OSMANLIYIDA BÖYLE SATTILAR İBNENŞN EVLATLARI 10 YAŞINDAKİ PİÇİDE AYNI 30 YAŞINDAKİ ADAMIDA SİKTİRSİN GİTSİNLER NE İŞİ VAR TÜRKİYEDE

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı