EHM Grup

156 KG UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Osmancık’ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yaklaşık 156 Kg Uyuşturucu Madde ve 33 kg Hint Keneviri ele geçirildi.

Osmancık ilçesindeki bir adreste hint keneviri yetiştirildiği ihbarı üzerine, Osmancık Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan aramada 156 kg uyuşturucu madde ve 33 kg hint keneviri ele geçirildi. Operasyonunda 1 kişi tutuklandı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamaya göre, Osmancık ilçesi Güvercinlik köyü Kızılırmak kenarındaki ağaçlık alanda bulunan bir arazide 1.650 adet hint keneviri ele geçirildi.  Bölgede yapılan araştırmada, hint keneviri ekili arazinin şüpheli S.Ş.’ye ait olduğu anlaşıldı. Belirtilen araziye kepçe ile gelen şüpheli S.Ş ve M.Ş gözaltına alındı.

Şüpheli S.Ş.’ye yaptırılan yer gösterme işlemi sonucunda ise suça konu arazinin yakınında bulunan ve “Dam” diye tabir edilen, eski ve etrafı yakılmış olan yerin içerisinde yaklaşık 156 kg uyuşturucu madde ele geçirildi.

Soruşturmayla ilgili olarak gözaltına alınan şüpheli S.Ş. Osmancık Sulh Ceza Hakimliğinin kararıyla tutuklanmış, şüpheli K.D. ve M.Ş. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı