Exper Yaptır

VOLKSWAGEN’İ, ÇORUM HAK EDİYOR

VOLKSWAGEN’İ, ÇORUM HAK EDİYOR

CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında İş Adamı Ahmet Ahlatçı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Volkswagen Fabrikası’nın Çorum’a kurulmasında nelerin yapılabileceği konusunun ele alındığı ziyarette konuşan CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Volkswagen’in Türkiye’de yapmayı planladığı otomobil fabrikasının Çorum’a kazandırılması için yapılan girişimlerden memnun olduğunu ve her türlü desteğe hazır olduğunu ifade etti.

Çorum’un en büyük sorunlarından birisinin işsizlik olduğunu anlatan Kılıç, “İşsizliği Çorum’da en aza indirmek için yapılan her türlü girişimi canı gönülden destekliyoruz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımla ilgili süreci yakından takip ettiğini belirten Kılıç, “Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımı en çok Çorum hak ediyor. Çorum’da sanayimizin büyümesi ve güçlenmesi için büyük bir adım atılmış olacak.

Bu yatırım Çorum’un yükselen ve büyüyen sanayisi için çok büyük bir fırsat olacak. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı olarak her türlü desteğe hazırım. Bu değerli girişimlerinden dolayı iş adamımız Ahmet Ahlatçı’ya teşekkür ediyorum” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren iş adamı Ahmet Ahlatçı ise CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç’a teşekkür etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı