HLT Tente

112 Personelinden Muhteşem Evlilik Teklifi

Exper Yaptır

Sungurlu 2 Nolu ASHİ’ de Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan Kemal Kanat, aşıklar tepesi olarak bilinen bölgede kendisi gibi 112′ de Paramedik olarak görev yapan kız arkadaşı Cansu Saygılı’ ya sürpriz bir evlenme teklifi hazırladı.

Kanat, arkadaşlarının da yardımıyla hazırladığı program öncesinde Çorum İl Ambulans Servisi Başhekimi Esme Pehlivan’ında katıldığı iftar programı esnasında ailesini misafirliğe bırakmak için guruptan ayrıldı. Bir müddet sonra olaydan habersiz bir şekilde kendisini arayan kız arkadaşına kuzeninin yaralandığını ve kendisinin de olay yerine geçtiğini söyleyen Kanat telefonu kapattı. Yemekte beraber oldukları arkadaşlarının özel aracıyla tarif edilen bölgeye giden Saygılı, burada hayatının şokunu yaşadı. Karanlık bir ortamda bir anda ışıklar, meşaleler, konfetiler patladı. Olayın şokunu atlatamayan Saygılı’ ya, Kanat “Benimle evlenir misin ?’ yazılı pankart açarak evlilik teklifinde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

“Benimle evlenir misin?” diyerek evlenme teklifinde bulunan Kanat, Cansu Saygılı’ nın ‘evet’ cevabının ardından yüzüğü Saygılı’nın parmağına taktı. Çok heyecanlı oldukları her halinden belli olan genç çift arkadaşları ve akrabalarıyla ‘Benimle evlenir misin?’ pankartının önünde selfie çektirerek geceyi sonlandırdı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı