Exper Yaptır

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

İskilip’te intihar girişiminde bulunan genç hayatını kaybetti.

Polis kurşunu ile yaralanan baba Yaşar D. ve yaralı polisin tedavisi ise sürüyor.

İskilip ilçesinde meydana gelen olayda 18 yaşındaki Can Ahmet D. odasında kendisini iple asarak intihar girişiminde bulunmuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Bu sırada odaya giren baba Yaşar D., oğlunu kurtarıp, sağlık ekibinden yardım istemişti. İhbarla eve gelen sağlık ekipleri, gence müdahale etmek istedi. Bu sırada Yaşar D., geç geldiklerini öne sürdüğü sağlık ekipleriyle tartıştı.

Tartışma sürerken, eve polisler de geldi. Sağlık görevlilerine bıçakla saldıran Yaşar D., polis tarafından karın bölgesinden vurularak, etkisiz hale getirildi. Seken kurşunların isabet ettiği polis memuru B.H. ise ayağından yaralandı.

Bu olay üzerine eve takviye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri, yaralı polis memuru B.H. ile Yaşar D.’yi ambulanslarla İskilip Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralılar, burada yapılan ilk müdahalelerinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. İntihar giriminde bulunan 18 yaşındaki Can Ahmet D. hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Baba Yaşar D. ve yaralı polis memuru B.H.’nin tedavisi ise sürüyor.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı